Hamburg перші вихідні

Буена віста!Із побутових замальовок: у Гамбурзі дуже смачні сосиски і деяка ковбаса в російських магазинах (але лише та, що виготовлена тут). Чорний розсипний чай у бюргерів не існує, лише в пакетиках (а розсипного зеленого навалом), за цим делікатесом треба йти у російський чи турецький магазин. Пробувала заморожений турецький хліб – холодний і пухкий. На домашніх тварин є існує податок. Але з котами легше – навіть для Васьок потрібен лише паспорт. Собаки ж проходять тест на агресивність (швидше за все, не разово в житті), їх навмисне дратують і дивляться, як вони поводяться і чи слухають хазяїна. Якщо занадто агресивна, хазяїна змушують її присипити або віддати у притулок, який коштує грошей. На різні породи різна величина податку. Для людей на колясках, на передніх дверях (коло водія) метро та наземного транспорту є пандус, що опускається (опускається самим водієм - піднімає дупу і виходить з кабіни). Щоб вийти на зупинці, треба подати водію сигнал кнопочкою з салону – тому якщо всі мовчать і з вулиці бажаючих на посадку нема, то транспорт несеться повз зупинку. Всі зупинки оголошуються диктором та дублюються на вірно працюючому екрані. Схеми руху транспорту присутні у салонах та на зупинках у надзвичайно великій кількості. Кожний будинок пронумерований, на кожному перехресті встановлений вказівник вулиць, що перетинаються; кожне відгалуження вулиці теж зі знаком – бідні німці, їм не відоме горде почуття першовідкривача корінного киянина, що шукає якусь вулицю на Оболоні… І чому у їх місцевої влади вистачає коштів на знаки, безкоштовні буклети транспортної сітки, чисті зупинки, а наш бідний мер з останніх штанів дістає. І як так природою влаштовано, що у Гамбурзі на 1,7 млн населення існує 5 гілок просторого тихого метро, на станціях якого пишуть, коли потяг прибуде (через 2 хв, 1 хв…), а не скільки його нема… Нема, нема, то і сидиш далі – а чи буде? Далі. Приблизно років 3 тому німкені-гамбургерші (говоримо поки за них) почали більш-менш пристойно одягатися (дещо по фігурі, каблучки, педикюр..), що було спровоковано великим потоком симпатичних заробітчанок із СНД. Тому у центрі та місцях масового скупчення око може відпочити.

У четвер слухали доповідь якогось волохатого про космічні промені. Досі не з*ясовано, звідкіля вони беруться, найпоширеніші 2 теорії: від спалахів Супернових чи від швидких лептонів, або з іншої галактики. Це фотони надвисоких енергій (порядок ТеV, 10 в 12-тому ступені електрон-вольт), досліджувати які заважають мюони. А мюонний детектор стоїть в одному із корпусів нашого інституту – досить часто реєструє їх, які йдуть з космосу і пронизують планету наскрізь, так от живеш і не підозрюєш, що тебе постійно бомбардують космічні частинки.. Досліджує волохатий вчений промені за допомогою телескопів Черенкова, найбільші встановлені у Намібії і Австралії – хех, гарна тема для проведення досліджень на місці!

У молодшого сина хазяйки був день народження, пригостила мене борщем (безкоштовно), а гості наминали святкові пельмені (все що було в морозилці, бо син не попередив про гостей). Святкували на диво тихо (навіть голосів не чути), без горілки, хоча грав «СекторГаза» (неголосно, як фоновий лаундж), а іменинник був у спортивних штанях.

Заповнювала анкету з інститутського офісу поселення, виявляється що деяким проживаючим навіть не дають постіль (тоді її можна брати в інституті, прямо як піонер-табір якийсь), а мої хазяєва сказали, що в нашому випадку я можу не доплачувати за: пральну машинку, мікрохвильовку, посудомийну машину (еге ж, посуд я не мию, гіп-гіп!), постіль, полотенця, телевізор і інтернет. «Опрєдєльонно», з поселенням мені пощастило.

На суботу сраннє планувала десант на місцевий секонд за велом. Але хазяїн проснувся о 6 ранку (бо вихідний… а зазвичай о 5) і до 11 ранку налагодив один із покинутих велів, що стояли у дворі - він був на ходу, але майже за 2 роки перебування на вулиці під дощами-снігами поржавів геть. То ж вел був почищений, зашкурений, промасляний, навіть «окрилений» та пофарбований серебрянкою з балончику. На ходу сверлилися дірки та вкорочувалися шурупи – дівайсів у хазяїна вистачає, ціла лабораторія (дрелі, шмелі, сверла, гвіздочки..), коштує тут усе копійки. Карочі, Вітик, заздрь – у мене двухсосіс! Алюмінієва рама, дискові гальма, просто шик. Тільки покришки зубасті, не полуслік навіть, і він важкий зараза… Ну і хазяєва сказали, що велом можу користуватися безкоштовно.. чудові люди! Вел обійшовся у 3 євро, за які був куплений замок..

Потім поїхали закупатися у російський магазин. Мало того, що у сім*ї розмовляю російською, так ще й тут на полицях пиво «Славутич», халва та «Червоний мак», кетчупи «Торчин» та «Мівіна» - капець, наче до родичів у Полтаву приїхала.. На обід зготували узбекський плов (знову пригостили), і я поїхала обкатувати свою нову «ракету».

В гостях у Силії знаходився вже знайомий Олаф та незнайомий худий Майкл з мордою портового кота – кошачі вуса-бакенбарди довжиною по плечі, шорти, ботфорти та по коліна носки різного кольору. Вітик, заздри знову – ми пили каліфорнійське рожеве вино за 2 євро та розмовляли про різні речі. Силія була вже щасливіша – на вихідні приїде її гьорл-френд із Нюрнберга (із пряниками), тому вона випроводила нас гуляти, а сама прибирала та давала урок на фоно. Таким чином мій вел вигуляв мене у метро – їхали з ним, бо в метро за вел не потрібно доплачувати. Поїхали в один із центральних (багаточисельних) парків (звичайний парк - як у нас науковий ботанічний сад), де люди так проводять свої вихідні: привозять підстилки, корзини з хавкою, мангал, дрова, теніс-м*яч-нарди, і на величезному полі, де могли б відбуватися Шешори, тюленічають, смажуть м*ясо, купаються, катаються на човниках… Густина розміщення людських тіл справді як у чайок на гніздуванні, бігають собаки, але оскільки вони пройшли собачі тести, то все благородно і вони нікому не заважають. Регулярно курсує поліція та пожежна машина блондинисто-рожевого кольору. Тут нарешті змогла побачити і цікавих негрів, і струнких дівчат, хоча все одно найгарнішими були або наші, або полукровки-мулатки. Між розмовами про політику та релігію Олаф запитав про ставлення до вільного кохання, отримав правдиву відповідь в сенсі розмови, після чого якось настирливіше почав лізти обніматися. І потім я зрозуміла, що то було питання не для теоретичної розвідки… Був відшитий. Було спостережувано чудові пари м+м, ж+ж лежачи на травці, лапка в лапці..

Були пам*ятники, алеї, товстенні дерева, альтанки, фонтани із охолоджуваними ящиками пива, було стирено 2 пляшки пива, було почуто сальсу і підено на звук, - таким чином було наживо слухано Buena Vista Social Club. На сам стадіон з концертом не пішли, бо 1) 35 евро, 2) концерт вже йшов 40 хв, 3) народу вже набилося стільки, що танцюючі попи вивалювалися з-за огорожі стадіону. Основна маса хитрих німців сиділа під огорожею та слухала-смажила-їла-танцювала, оскільки гарний звук та полум*я, яке запалювалося на сцені, поширювалося на велику територію.

Такими концертами місцеве радіо святкує свою річницю, то ж знайомтеся із розкладом святкувань (анілораки, аууу):
- 25.06 ZZ-Top
- 26.06 Block party
- 28.06 Limp Bizkit
- 29.06 Simple Minds
- 30.06 Anastacia
- 01.07 Journey
- 03.07 Goran Bregovich
- 04.07 Buena Vista Social Club
- 05.07 Cyndi Lauper
- 06.07 James Taylor
- 08.07 Tracy Chapman
- 10.07 Lady Gaga

Весь час пам*ятаю Славкині слова, що самій дівчині блукати по портовому місту не варто, оскільки секс буде навряд чи, а можуть банально дати по голові та забрати гроші.. І так, розмовляючи з кимось по телефону, Олаф дуже лаявся. Виявилося, що його гьорл-френд, у якої є дитина та чоловік-негр (як вам такий серіал?) учора пішла з подругою на Ріпербан (славнозвісний «квартал активного застосування сексуальних дівайсів»), в результаті напилася, у неї забрали портмоне та коли вона вже нічного геть не тямила, у неї був секс із декількома чорними. Тепер вона просить, щоб він приїхав та її пожалів. Я питаю – так у чому проблема, її зґвалтували? – Ні. – Їй треба гроші? – Ні, про гроші нічного не казала. – А що тоді хоче? – Вона дуже переживає, що хотіла одного негра, а їх було декілька, і вона нічого не відчувала бо набухалась… Небо виконує бажання, але ось що значить некоректно поставлена задача ги-ги.

В неділю з Єгором та Валіком гуляли по центру – озеро Альстер із потужно пісяючим фонтаном, Ратуша, награвання на баянах, на площі наче давно приїлися, але настільки по-новому сприймаються міми, які рухаються немов інфузорії.. Увагу привернули чуваки, що чомусь дуже високо стрибали за допомогою одягнених пружинистих ходуль, суміш як у Фореста Гампа та задніх лап кенгуру. Цю штуку під назвою seven-miles-step винайшов якийсь місцевий тамагочі і тепер пропагандує через молодих стрибунів. Як на мене, то на ратичках втриматися досить складно, особливо якщо на них гепаєшся з висоти кілька метрів, але учасники запевняють, що «ходулі» зручні, швидко навчаєшся та можна навіть на них ходити (при цьому походка виглядає як у артрозного динозавра).

З місцевого річкового вокзалу віталися з Ельбою, їздили на її маршрутному човнику (за принципом Севастопольського морського транспорту – є зупинки, люди виходять та заходять з велами, колясками..) Човник нефігово швидкий та маневрений, наші «праагулочкі на катєрє» і близько не стояли. Великих кораблів у порту сьогодні не було, тому потім ми пішли на Ріпербан розвідувати територію. Вдень там досить безпечно та тихо, асортимент магазинів розрахований сугубо на перші два основні інстинкти (один з яких хавка). Хлопці стрьомалися заходити в середину, їм вистачило побаченого на вітринах та навколишньої кількості розбещених фріків. Дуже радували парочки передпенсійного віку, що стояли обнявшись та жваво обговорювали діаметри та довжини товару. Ближче до вечора вулиця стала заповнюватися людьми (на машинах, велах, попрошайки та лежачі на асфальті). Прочесали вулицю 2 рази, не знайшли гідного застосування інстинктів та поїхали до домам.

Викладати тут фото нема сил, усі в альбомах http://monmourencie.io.ua/album254240 , http://monmourencie.io.ua/album254243 .


Создан 06 июл 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником