Гамбург

114 кілограмів13 жовтня відвідала показове тренування Клічка і Бріггса. На останнього запізнилась, а на першого якраз вчасно. Не дивлячись на середину робочого дня і тижня, народу у центральний офіс Мерседесу набилось добряче, а ще не було металошукачів, тупих ментів, огорож і загону для скота. Якийсь негр з балкону кричав Віталію - Бистро! Бистро! , а натовп просто скандував "клітч-ко, клітч-ко".

Бріггс якийсь маніакально-агресивний, веде себе як мавпа у зоопарку. На його фоні наш співвітчизник:) - взірець порядності, витримки, почуття гумору.
Ось скандальна прес-конференція з набором слів напередодні, 11 жовтня
http://www.youtube.com/watch?v=iZ0hMX_lZn4

"Чи багато ви знаєте таких спортсменів (з важким життям), як я? Знаєте, скільки імейлів я отримую - вони для мене важлива підтримка. Моя мама померла від астми, і сестра померла від астми. Моя мама, і тато померли від астми, і сестра, і у мене астма теж. Цей хлопець каже, що він доктор, але це лайно, ой вибачте, я кажу, що він ніякий не доктор, який ти доктор! (Клічко називають "Дотор металевий кулак") Ти доктор? Ти доктор? Ти не доктор, ти притворюєшся. Ти обманщик. Ти не доктор, ти просто обманщик, ось хто ти є. Кого ти бив до цього (перераховує) - але тепер ти знайшов справжнього мужчину. То були діти, а я натуральний мужчина. Саме так, мужик, ти ніколи не бачив таких, як я. Ти ніколи не бачив такого мужика, як я. ТИ НІКОЛИ НЕ БАЧИВ МУЖИКА, ЯК Я (мацає себе за груди).
- Ти закінчив?
- Йди тренуватится.
- Я кажу, що ти маєш прибрати навколо сцени після себе.
(витирає) - Це все, що тобі було потрібно, татку? Я усе це роблю - я боксую, я прибираю..Тому що я найкращий! Не чіпай ще мене, не чіпай ще мене, не чіпай ще мене! ("я не повторюю по два рази! я не повторюю по два рази!":) Не чіпай ще мене (п*ять разів), розслабся, татку (повтор три рази). Астма, від цієї хвороби помирає багато людей!

(Клічко) - Гутен так, лібе дамен унд херрен, ..., гей, Шенон, куди ти йдеш? Ти боїшся почути те, що я скажу? Сідай на своє місце.
- А це чувак збираєтсья мені казати, що він доктор? Я не збираюсь слухати, що він доктор! ("я не повторюю по два рази! я не повторюю по два рази!:)"


15 жовтня у 4-поверховому супермаркеті Кардштадт-Спорт було офіційне зважування, і оскільки п*ятниця у гансів - короткий робочий день, то народу було насипано між усіма поверхами, нікуди плюнути. "а ще не було металошукачів, тупих ментів, огорож і загону для скота", магазин працював у звичайному режимі - заходь хто хочеш, бери що хочеш, огороджена лише зона з вагами. Не вистачало наших сємкових бабуль з Хрещатику і табличкою "Проверка веса, 80 коп". Навіть ескалатори, по яким спускались боксери, і ті працювали для звичайних смертних людей.

Приїхав дещо пожмаканий "голос американського боксу", що на рингу довго і протяжно стогне, як кіт, якому дещо прищемило "клітч-коооооооооооооооооооооооооооооо".
Для Бріггса звучала м*яка розслаблююча стриптизна музика. Хтось з натовпу крикнув йому "Лузер!". А наш співвітчизник витягнув на 114 кіло. Пробратись ближче і зважитись з ним на руках не було ніякої змоги. Єдина можливість була слідкувати за тим, що відбуваєтсья - дивитись на екрани чужих фотоапаратів та телефонів. Да, до речі, 98% усієї знімальної техніки - то дзеркалки Кенон та телефони Айфон :)

http://www.youtube.com/watch?v=IgdXw7Bm9ok
http://www.youtube.com/watch?v=3JOrzare2uI

Коли у кінці переглядин Шенон знов почав себе накручувати і поводитися як мавпа, Віталій з нього тупо ржав, а потім ми з людьми почали скандувати "клітч-ко, клітч-ко".
А сьогодні йду дивитись на них вживу, правда, аж у 17-ий ряд далекого-далекого сектору. Побігла начищати свої діаманти, аби здалеку було видно..

Фото тута monmourencie.io.ua/album392067


Создан 16 окт 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником